אתרים בתחום :

עורך דין נדל"ן וחשיבותו

קניית דירה היא תהליך מורכב, שכולל הרבה בדיקות וחתימות. לפני שאתם חותמים על משהו, מומלץ להתייעץ עם עו"ד נדלן כדי לדעת שעושים את הרכישה הנכונה ולקבל ייעוץ לפני כל החלטה.

עבור רובנו, קניית דירה היא הרכישה הגדולה ביותר שנעשה במהלך כל חיינו. כמעט כולנו נצטרך לקחת משכנתא ולפרוס אותה על גבי 25 שנה לפחות, מה שאומר שנשלם הרבה ריבית, ובכך למעשה אנחנו מגדילים את סכום העסקה. כך או כך, מדובר בתהליך שכולל הרבה בדיקות וחתימות, ובעיקר גם מונחים שלא מבינים בהם.
על כן, לפני שחותמים על חוזה כלשהו, כדאי להתייעץ עם עו"ד נדלן בעל ניסיון, שיכול לייעץ לפני כל החלטה וללוות לאורך כל התהליך.
עורך דין נדלן

תחום מורכב ודינמי

תחום המקרקעין הוא תחום מורכב, והרבה פעמים עורכי דין בתחום אינם בקיאים מספיק, ובעקבות כך יש תלונות רבות מצד קליינטים בעניין של רשלנות בהקשר לעסקאות נדלן. ישנם עורכי דין רבים שמוכנים, או ליתר דיוק מתפתים, לעסוק בתחום המקרקעין בשל הביקוש הרב ושכר הטרחה שכרוך בכך. הבעיה מתחילה כשהם לא מספיק מיומנים בתחום ועל כן הם נכשלים.

עורך דין מקרקעין מיומן בתחום יכול לספק לנו גישה לבעלי המקצוע שאנחנו צריכים, ביניהם שמאים. כמו כן, יש עורכי דין שקיבלו הכשרה והסמכה בתחום השמאות, ועל כן הם עצמם, באופן ישיר, יכולים לעזור בבדיקת השווי של הנכסים, על מנת שנוכל לדעת האם המחיר שמוצע לנו הוא בגדר נכון או סביר, או אפילו מציאה, או שמא המחיר גבוה מדי.