אתרים בתחום :

10 עובדות על תיווך דירות

skyscraper-195732_1280
כאשר הנכם מתכננים לבצע רכישה של דירה ישנה חשיבות לשים דגש על מגוון עובדות אשר קשורות לביצוע התנהלות של תיווך, כגון: דבר ראשון, לפני שאתם עושים את הצעד ומחליטים מי יהיה המתווך שלכם כדאי לבצע סקר רוחבי ואופקי של מתווכי דירות שקיימים בשוק מבחינת אמינות ומקצועיות. שנית, לוודא כי המתווך שבחרתם הינו באמת בעל התעודות והידע הנדרש לעבוד בתחום כמו גם אם זאת המשרה העיקרית שלו, שלישית, מהי יכולת הפרסום והשיווק של המתווך הנבחר כך שהנכס שלכם יגיע לכל מקום ברחבי האזור ועד כמה נכסים הינו הצליח למכור מתוך ההיצע שהוצע לו.

כמו כן, ישנם מגוון דברים אשר קשורים לכל תחום התשלום מבחינה של בדיקת העמלות שהינם האחוזים שהמתווך לוקח על מכירת הנכס שלכם והאם זה כדאי לכם, בדיקת עניין הבלעדיות שהוא דורש מימכם והאם באמת כדאי לכם ומשתלם לעבוד רק איתו בתור המתווך שלכם מכיוון, שהיכולות שלו הן מספיק גבוהות וכך אתם עובדים רק מול גורם אחד ולא כמה שצריך להפריש להם אחוזים.

ישנם עוד מספר עובדות שכדאי לבדוק כמו הסביבה מבחינת שירותים ואוכלוסיה, מהם החסרונות הקיימים גם אם לכאורה הכל נראה מושלם ולבסוף להבין שלעולם לא צריך להיחפז ולסגור עסקה לפני שבודקים את כל המשתנים השונים.