אתרים בתחום :

כשנדלן איכותי מביט בכם

gulli-349496_1280
אם הגעתם למסקנה שהגיע הזמן לבצע רכישת נדל"ן אשר תעניק לכם סוג של שקט כלכלי מעבר לכך, שישנה חשיבות לאיזה נכס נבחר מבחינת מאפיינים פנימיים וחיצוניים ישנה החשיבות הנוספת והעיקרית מכל והיא- האמונה שלכם בנכס. האמונה בנכס לעיתים לאו דווקא נובעת מכך, שהנכס יהיה ריווחי עקב המיקום שלו, או שהצנרת שלו עמידה מספיק כך שלא יהיו לכם תקלות איתו אלא האמונה היא משהו שמתחיל מבפנים בה, לא מספיק רק שתשמעו על איך הנכס נראה ואיפה הוא ממוקם אלא ממש תיגשו פיזית אל המיקום שלו ותסתכלו עליו בעצמכם.

לאדם יש חושים אשר יוצרים אצלו אינסטינקטים שונים לגבי כל מיני תחושות וטעמים ביניהם אחד החושים הינו חוש הראייה ובמקרה זה כאשר הנכם ממש ניצבים בפני הנכס הוא יכול לספק לכם את התחושה הזאת ויחד איתה את האמונה שהנכס הינו באמת נכס שיוכל להפיק רווחים ותוכלו להיות שלמים עם הקנייה שלכם.

המשמעות לכך, שנדלן איכותי מביט בכם היא אותה התחושה שכאשר הנכם מסתכלים על הנכס בחזרה הוא משדר לכם עוצמה והרגשה של ביטחון בכך, שהוא באמת יוכל להעניק לכם איזשהו שקט כלכלי שהנכם מחפשים. לכן, אל תשכחו שעסקה צריכה להתבצע רק לאחר שהעיניים שלכם רואות את הסחורה.